Nowe rozwiązania

Z przyjemnością przedstawiamy NOWY PRODUKT w ofercie firmy Espes, oparty na znanym już Państwu systemie profili aluminiowych H5.
Znany od ponad 10 lat i sprawdzony na polskim rynku system ścianek został uzupełniony o zaawansowany system filtrów. Dzięki temu nowoczesnemu rozwiązaniu możemy zaproponować Państwu absolutną nowość, a mianowicie KABINY DLA PALACZY.

Zalety systemu:

  • Specjalna konstrukcja profili umożliwia szybki i bezproblemowy demontaż kabiny, oraz postawienie jej w innym, dowolnym miejscu.
  • Istnieje możliwość wyboru jednego z trzech rodzajów kabin (mieszczącej do 4, 8 lub maksymalnie 12 osób) w zależności od aktualnych potrzeb.
  • Kabiny są idealnym rozwiązaniem dla przedsiębiorstw, w których osoby palące stanowią spory odsetek pracowników zatrudnionych w firmie. Dzięki niezwykle wydajnemu systemowi filtrów nie tylko niepalący, lecz również osoby korzystające z kabiny nie są narażone na dym z wypalanych przez siebie papierosów.
  • Dzięki bardzo sprawnemu i wydajnemu systemowi filtrów, powietrze w kabinie jest skutecznie oczyszczane z dymu papierosowego, który również nie wydostaje się poza kabinę.

Kabiny dla palaczy Espes

Kabiny mogą stanąć w dowolnym miejscu, ponieważ nie są uzależnione od systemu wentylacji znajdującego się w budynku.
Wykonane są z aluminiowych profili w kolorze anodowanego aluminium (kolor RAL na życzenie), z uszczelkami PCV w 5 podstawowych kolorach RAL. Wypełnieniem ścianek jest szkło bezpieczne 331, oraz płyta laminowana.
Kabiny posiadają własny system filtrowania, który oczyszcza powietrze w 99.6%, a filtr węglowy dodatkowo oczyszcza powietrze z nieprzyjemnych zapachów.
Co ważne, filtry te są łatwe w obsłudze i nie wymagają częstego serwisowania.